Hezkuntza, Hizkuntza Politika eta  Kultura Saila  - Departamento de Educación, Política Lingüística y Cultura
Mapa con los berritzegunes e ingurugelas de Euskadi A01 Vitoria-Gasteiz Ingurugela Vitoria-Gasteiz A02 Vitoria-Gasteiz G01 Donostia G02 Irun Ingurugela Donostia G06 Lasarte-Oria G04 Ordizia Ingurugela Legazpi G05 Zarautz G03 Eibar B09 Durango B10 Gernika B02 Txurdinaga B08 Leioa B07 Getxo B01 Bilbao-Abando B06 Basauri-Galdakao Ingurugela Bilbao B04 Barakaldo B03 Sestao B05 Ortuella Berritzeguneak Ingurugelak Nagusia
Cerrar

A01 Vitoria-Gasteiz

Helbidea: Avda Gasteiz, 93, 01009 Vitoria-Gasteiz

Telefonoa: 945218001

E-mail: araba@berritzeguneak.eus

Vitoria-Gasteizko berritzegunera joan
Cerrar

A02 Vitoria-Gasteiz

Helbidea: Avda Gasteiz, 93, 01009 Vitoria-Gasteiz

Telefonoa: 945218001

E-mail: araba@berritzeguneak.eus

Vitoria-Gasteizko berritzegunera joan
Cerrar

G01 Donostia

Helbidea: Atarizar bidea 16, 20013 Donostia

Telefonoa: 943320087

E-mail: g01donostia@berritzeguneak.eus

Donostiako berritzegunera joan
Cerrar

B01 Bilbao-Abando

Helbidea: Asturias 9-1º, 48015 Bilbao

Telefonoa: 944106280

E-mail: b01abando@berritzeguneak.eus

Bilboko berritzegunera joan
Cerrar

B02 Txurdinaga

Helbidea: Ondarroa, 14 Behea, 48004 Bilbao

Telefonoa: 944121614

E-mail: b02txurdinaga@berritzeguneak.eus

Txurdinagako berritzegunera joan
Cerrar

B03 Sestao

Helbidea: Antonio Trueba s/n, 48910 SESTAO

Telefonoa: 944722133

Faxa: 944959050

E-mail: b03sestao@berritzeguneak.eus

Sestaoko berritzegunera joan
Cerrar

B04 Barakaldo

Helbidea: Zumalakarregi, 31, 48903 Barakaldo

Telefonoa: 944902300

Faxa: 944970068

E-mail: b04barakaldo@berritzeguneak.eus

Barakaldoko berritzegunera joan
Cerrar

B05 Ortuella

Helbidea: Urioste, 17, 48530 Ortuella

Telefonoa: 946640773

E-mail: b05ortuella@berritzeguneak.eus

Ortuellako berritzegunera joan
Cerrar

B06 Basauri - Galdakao

Helbidea: Arkotxa Auzoa, 14, 48480 Zaratamo

Telefonoa: 944565116 / 944575047 / 616511617 / 616512628

E-mail: b06zaratamo@berritzeguneak.eus

Basauri - Galdakaoko berritzegunera joan
Cerrar

B07 Getxo

Helbidea: Artatza Auzoa 81, 48940 Leioa

Telefonoa: 944806000

E-mail: b07getxo@berritzeguneak.eus

Getxoko berritzegunera joan
Cerrar

B08 Leioa

Helbidea: Langileria 106, 48940 Leioa

Telefonoa: 944805600

E-mail: b08leioa@berritzeguneak.net

Leioako berritzegunera joan
Cerrar

B09 Durango

Helbidea: Saibigain, 10, 48200 Durango

Telefonoa: 946200602

Faxa: 946202392

E-mail: b09durango@berritzeguneak.eus

Durangoko berritzegunera joan
Cerrar

B10 Gernika

Helbidea: Adolfo Urioste, 7, 48300 Gernika

Telefonoa: 946253546

E-mail: b10gernika@berritzeguneak.eus

Gernikako berritzegunera joan
Cerrar

G02 Irun

Helbidea: Nagusia 43, 20304 Irun

Telefonoa: 943625144

E-mail: g02irun@berritzeguneak.eus

Irungo berritzegunera joan
Cerrar

G03 Eibar

Helbidea: J. A. Iturrioz 5, 20600 Eibar

Telefonoa: 943200474

Faxa: 943200462

E-mail: g03eibar@berritzeguneak.eus

Eibarko berritzegunera joan
Cerrar

G04 Ordizia

Helbidea: Okorro kalea, 7, 20240 Ordizia

Telefonoa: 943887950

E-mail: g04ordizia@berritzeguneak.eus

Ordiziako berritzegunera joan
Cerrar

G05 Zarautz

Helbidea: Urdaneta 12, 20800 Zarautz

Telefonoa: 943130643

E-mail: g05zarautz@berritzeguneak.eus

Zarauzko berritzegunera joan
Cerrar

G06 Lasarte

Helbidea: Arranbide 17, 20160 Lasarte-Oria

Telefonoa: 943372099

E-mail: g06lasarte@berritzeguneak.eus

Lasarteko berritzegunera joan
Cerrar

Nagusia

Helbidea: Tolosa kalea 6 3, 48002 Bilbao

Telefonoa: 946569690

E-mail: bn@berritzeguneak.eus

Berritzegune Nagusira joan
Cerrar

BN-Bilbo

Helbidea: Tolosa kalea 6 3, 48002 Bilbao

Telefonoa: 946569690

E-mail: bn@berritzeguneak.eus

Berritzegune Nagusira joan
Cerrar

BN-Gasteiz

Helbidea: Tolosa kalea 6 3, 48002 Bilbao

Telefonoa: 946569690

E-mail: bn@berritzeguneak.eus

Berritzegune Nagusira joan
Cerrar

BN-Lasarte

Helbidea: Tolosa kalea 6 3, 48002 Bilbao

Telefonoa: 946569690

E-mail: bn@berritzeguneak.eus

Berritzegune Nagusira joan
Cerrar

Ingurugela Alava

Helbidea: BAIONA 56-58

Telefonoa: 945019880

Faxa :

E-mail: ingurugela-araba@euskadi.eus

Vitoria-Gasteizko ingurugelara joan
Cerrar

Ingurugela Bilbao

Helbidea: ONDARROA 2

Telefonoa: 944031870

Faxa :

E-mail: ingurugela-bizkaia@euskadi.eus

Bilboko ingurugelara joan
Cerrar

Ingurugela Donostia

Helbidea: BASO-TXIKI 5

Telefonoa: 943023102

Faxa :

E-mail: ingurugela-donostia@euskadi.eus

Donostiako ingurugelara joan
Cerrar

Ingurugela Urdaibai

Helbidea: ALLENDE SALAZAR ETORB. Z/G

Telefonoa: 946257125

Faxa :

E-mail: ceida-urdaibai@ej-gv.es

Gernika-Lumoko ingurugelara joan
Cerrar

Ingurugela Legazpi

Helbidea: BRINKOLAKO ERP.

Telefonoa: 943023104

Faxa :

E-mail: ingurugela-legazpi@euskadi.eus

Legazpiko ingurugelara joan

Lege oharra

Eusko Jaurlaritza · Gobierno Vasco